EnteroZOO vrátí Vašeho mazlíčka zpět do formy

Poděkování za EnteroZOO

Dobrý den. Ráda bych se podělila se všemi, kteří mají doma své mazlíčky a někdy se dostanou do úzkých. V podobné situaci jsem se ocitla, když se náš kocour  jednoho rána vrátil z „výletu“. Celý potrhaný, s nateklým okem, dopadající na přední tlapku. Nevím jak, ale vzpomněla jsem si na jeden slogan, který jsem viděla na mezinárodní soutěži, kterou pravidelně pořádají mělničtí kynologové.

Šlo o to, že ENTEROZOO by mělo vrátit Vašeho miláčka do života. Pátrala jsem všude, a našla v jedné lékárně. Jaké bylo moje překvapení, když po pár dnech se hnisající rány hojily, opuchliny splaskly, Filip přestal kulhat, měl se  opět k životu. Dnes je z něj opět kočičí playboy.

K tomu, svěřit se všem chovatelům mazlíčků, mě přiměl další můj příběh. Nedávno  jsem na naší chalupě uslyšela ve stodole naříkání koťátek. Jejich máma je opustila a zanechala osudu. Když jsem je našla, doslova jsem strnula. Chudinky byly hladové, tulily se k sobě, naříkaly, všude okolo bylo vidět, že trpí průjmem. Utratit je by byl zločin, tak jsem se jich ujala. V krabici jsem koťátkům udělala pelíšek, aby se cítila dobře a do jogurtu a další stravy jsem jim pravidelně míchala ENTEROZOO. Vynikající je v tom, že není cítit po žádných medikamentech a přísadách.  Prostě ideální. Dokonce mě ho koťata lízala i z prstu, kde mě gel uvízl. Podobně, jako u Filipa už za pár dní se trojčata měla k světu. Ani chudinky nevědí, že díky tak zázračné „medicíně“ se mohou radovat ze života. Ale vím to já, tak Vám děkuji.

Jana Dušková,  Mělník

2019-06-28 13:10:29