EnteroZOO vrátí Vašeho mazlíčka zpět do formy

Jak funguje a jeho složení

EnteroZOO  funguje jako "chytrá" houba s póry, jejichž velikost odpovídá velikosti molekul většiny škodlivých látek. Většinu prospěšných látek EnteroZOO nesorbuje. Je to přípravek tvořený organickým minerálem a čistou vodou. Jeho aktivní látkou je polymerní organická křemičitá sloučenina s názvem Polymethylsiloxan polyhydrát. 

Složení EnteroZOO: polyhydrát polymethylsiloxanu – 60 %, voda čištěná – 40 %.

Složení EnteroZOO

zmírňuje průběh
otrav, průjmů a alergií

snižuje škodlivé účinky
při léčbě antibiotky

urychluje hojení
poranění

zlepšuje kondici
a odolnost zvířete

Díky adsorpčním schopnostem je přípravek pro domácí a hospodářská zvířata EnteroZOO schopen vázat na sebe škodlivé látky a toxiny, takzvaně organismus zbaví intoxikace z různých příčin a umožňuje velmi rychle zlepšit stav zvířete.

Mimo toxické látky dokáže EnteroZOO účinně vázat také patogenní baktérie a viry. Díky tomu ve střevech napomáhá růstu normální mikroflóry a s tím spojené obnově střevní imunity zvířete. V neposlední řadě je významným benefitem gelu fakt, že po splnění své funkce je z organismu kompletně vyloučen i s navázanými škodlivinami.

Detoxikační gel EnteroZOO nemá žádnou chuť ani zápach, díky čemuž zpravidla není problém podávat jej pravidelně jakémukoliv zvířeti. Nemá zásadní vedlejší účinky (vzácně se u zvířete může objevit zácpa) a tak je možnost podávat EnteroZOO nejen jako veterinární přípravek na první pomoc při průjmech a otravách, ale také pro prevenci například jako součást užívání antibiotik nebo probiotik pro psy a další mazlíčky, je možnost jej přidat k různým doplňkům stravy pro kozy, jehňata, telata a další domácí a hospodářšká zvířata, včetně různých druhů ptaků, i exotických. Mezi užitím je nutno dodržet dvouhodinový odstup.

EnteroZOO lze použít při těchto zdravotních potížích (ideálně po odborné konzultaci s vašim veterinářem):

  • Akutní průjem (bakteriální, virový, otrava z potravy, důsledek užívání antibiotik)
  • Chronický průjem (jakéhokoliv původu)
  • Poruchy trávení (dyspepsie)
  • Narušená střevní mikroflóra (např. při užívání antibiotik)
  • Otravy
  • Chronické onemocnění jater či ledvin doprovázené jejich selháním
  • Alergická onemocnění
  • Kožní nemoci

Pokud máte ohledně dávkování či použití EnteroZOO dotazy, neváhejte se obrátit veterináře.