EnteroZOO vrátí Vašeho mazlíčka zpět do formy

Doléčení vážného poranění tlapky pomocí EnteroZOO

Doléčení vážného traumatu rhodéského rigdebacka pomocí EnteroZOO

1. 8. 2013 byl vážně pokousán můj rhodéský rigdeback Vincent van Gogh vlčákem.

4. 8. 2013 jsem byl vystaven před vážné rozhodnutí, jestli budeme levou zadní tlapu až po hlezno amputovat nebo operovat a léčit, ale bez záruky toho, že pes bude ještě někdy chodit.

5. 8. 2013 jsme se rozhodli tlapu operovat.Tlapa byla velice zhmožděná, dvě prstové kosti byly překousnuté, každá nadvakrát, na spodu tlapy byla vykousnutá svalová hmota. Po dvouhodinové operaci se úspěšně podařily dát do kostí dráty, ale problém nastal s chybějící svalovou hmotou na tlapě. Tu nakonec pan veterinář musel zaštupovat jako ponožku. Psovi byla vybrána dávka antibiotik a zahájili jsme lokální léčbu mastí Hemagel Apotex – 2x denně přebal nohy.

25. 8. 2013 po dvaceti dnech léčby a každodenního převazu tlapy se rána nechtěla vůbec hojit. Na radu lékaře jsem začal aplikovat přímo do rány gel EnteroZOO, který jsem také převazoval 2x denně a rána se konečně, k mojí obrovské úlevě, začala hojit. EnteroZOO jsem Vincentovi dával také 2x denně přímíchané do žrádla, aby se rychleji vrátil do kondice. Průběh léčby jsem nafotil.

16. 9. 2013 jsme jeli na veterinu do Černošic na kontrolu a vytažení drátů z nohy a pan doktor se nestačil divit! Obě kosti přesně srostly a rána se zatáhla a začala se konečně krásně vyhojovat. Dle informace od pana veterináře se doba léčení zkrátila pomocí EnteroZOO gelu o celých 6 týdnů!

17. 9. 2013 Vincent začíná chodit po čtyřech!!!

Chtěl bych moc poděkovat skvělému panu veterináři MVDr. Vítu Lohrovi z Černošic, díky kterému můj pes znovu chodí a zároveň poděkovat přípravku EnteroZOO, díky kterému se rána krásně zahojila.

2019-06-28 12:38:06