EnteroZOO vrátí Vašeho mazlíčka zpět do formy

Co dát majiteli domácího mazlíčka k Vánocům?

Co dát majiteli domácího mazlíčka k Vánocům?

Vánoce jsou za dveřmi a s nimi i výběr dárků! Obchody se pomalu plní lidmi, kteří jsou ve stresu z výběru dárků pro své blízké. Ano... výběr dárku není snadný úkol. Ale naštěstí při nedostatku inspirace existuje mnoho článků, které Vám s tímto skličujícím obdobím pomohou, a tento bude jedním z nich! Ovšem s tím rozdílem, že zde Vám pomůžeme vybrat dárek pro majitele domácího mazlíčka. Jdeme na to!

  1. Módní límec. Který majitel domácího mazlíčka, zejména psa, by takový doplněk odmítl? Kožený obojek, a pokud je ručně vyrobený, je to dárek, který si nemůžete nechat ujít.
  2. Hračka. Chcete-li koupit kvalitní hračku, musíte věnovat pozornost také materiálu. Hustá bavlna nebo len kočku jistě potěší. A pokud bude obsahovat kočičí šantu... pak se tento dárek může stát oblíbenou hračkou každé kočičky na dlouhou dobu. Hračka - laser také není špatnou volbou pro majitele kočky. Pro psa můžete zvolit hračku s pískátkem uvnitř. Ačkoli to může být právě majitel psa, kdo kvůli němu bude mít bezesné noci, doufáme, že se na Vás nebude dlouho zlobit! A pokud ano, sveďte to na nás :) 
  3. Psí kabátek. Chladné počasí se blíží, a tak je vhodný čas oteplit nejen sebe, ale i naše domácí mazlíčky. A protože se prodává spousta těchto oblečků, můžete najít stylový kousek, který bude odpovídat stylu majitele psa. Takže hned poznáte, kdo je majitelem tohoto rozkošného pejska!
  4. Kočičí pelíšek. Naše kočky jsou velmi kliďasi. Dokážou spát až 16 hodin denně, takže měkký a teplý pelíšek jim tuto chvíli ještě zpříjemní. (Poraďte se však s majitelem kočky. My víme, jaké kočky občas jsou a byl by to smutný pohled na kočku, která před Vámi skočí do krabice nebo tašky, ve kterým jste zrovna luxusní pelíšek donesli namísto dárku samotného).
  5. Psí pelíšek. Oproti kočkám si psi vybírají, nebo jejich majitelé vybírají, konkrétní místo, které od této chvíle bude patřit pouze strážci bytu nebo domu. Plyšový flek bude jistě pěkným dárkem pro Vašeho věrného přítele.
  6. Miska nebo fontánka na vodu. Takové dárky nikdo neodmítne
  7. Enterogel. Ano, je čas darovat výrobek, který pomáhá při případné otravě, pokud někdo na Štědrý den ukradne ze stolu něco zakázaného.
  8. Sada dobrot! Ach, ano! Nejenže budete mazlíčkovi mazlíčkem, ale také usnadníte život majiteli a jeho věčnému nakupování dobrot pro svého kamaráda.

Krátký a stručný seznam, který Vám usnadní a zkrátí výběr dárků. Tak šťastné a veselé svátky!

28.11.2022