EnteroZOO vrátí Vašeho mazlíčka zpět do formy

Pro psy

Ulevte Vašemu psímu miláčkovi nejen od zažívacích potíží

Pro další zvířata

Nejen pes je naším mazlíčkem, ulevte i dalším zvířatům.

Pro hospodářská zvířata

EnteroZOO je vhodný pro hospodářská zvířata jako jsou krávy, koně, ovce atd.

Ulevte Vašemu mazlíčkovi
Co je to EnteroZOO?

EnteroZOO je dietetický veterinární přípravek s ověřenou schopností adsorbovat toxiny. Neobsahuje konzervanty ani jiné přidané látky a velmi snadno se zvířatům podává, neboť nemá ani chuť, ani zápach a zvířata jej v krmivu většinou nezaregistrují.

Čím vašemu mazlíčkovi pomůže?

EnteroZOO detoxikační gel je střevní adsorbent obsahující organický křemík a čistou vodu. Je to unikátní sloučenina, která na sebe dokáže vázat nejen škodlivé látky, ale i alergeny a patogeny a zplodiny metabolismu, které následně odvede stolicí z těla zvířete ven. Tím může během poměrně krátké doby pomoci vyřešit zdravotní problémy různého původu, různé střevní potíže, potíže s s trávením, akutní i chronické průjmy.

zmírňuje průběh otrav, průjmů a alergií

snižuje škodlivé účinky při léčbě antibiotiky

zlepšuje kondici a odolnost zvířete

urychluje hojení poranění

Jak přípravek užívat?

Užívání gelu EnteroZOO je velmi snadné. Jelikož nemá chuť ani zápach, lze jej dle potřeby bez obav aplikovat přímo do tlamy, přimíchat do krmiva, na pamlsek nebo aplikovat ve formě vodného roztoku.

Všechna zvířata jej zpravidla přijímají bez jakýchkoliv problémů. Doporučené dávkování se liší v závislosti na druhu zvířete a jeho váze a jeho podrobnější rozpis naleznete v příbalovém letáku.

Kde lze EnteroZOO koupit?

EnteroZOO lze zakoupit přímo v našem e-shopu, ale také u našich partnerů buď na internetu nebo v desítkách kamenných prodejen a veterinárních ordinacích po celé České republice. 

Vyberte si vhodné balení
Zakupte si EnteroZOO